☰ Menü
DOLGU TEDAVİSİ
Derinin yapı taşı olan hyaluronik asit preparatları ile cilt dolgusu yapılmaktadır.bu yöntem ile dudak üstü ve iki kaş arasındaki dikey çizgilerde, ince dudaklara hacim kazandırmak mümkündür.   Anında değişiklik olur. Belirli bir süre sonra tekrarlanması gerekir.
- Deri Dolguları Nedir?
- Dolgu maddeleri nasıl etki eder?
- Dolgu maddeleri nerelerde kullanılmaktadır?
- Dolgu maddeleri kimlere uygulanmaz?
- Dolgu maddeleri nasıl uygulanır?
- Dolgu maddelerinin yan etkileri nelerdir?
- Dolgu maddelerinin etkisi ne kadar sürer?
Dolgu maddesinin kalıcılığı hastaya ve kullanılan maddeye göre değişir. Etkinin kalıcılığı kullanılan maddenin tipi dışında dolgu yapılan saha ve hastaya özgü niteliklere göre değişkendir. 6 ay ile 24 aya kadar etkiler devam eder Kalıcı dolgu maddelerinin etkileri teorik olarak ömür boyudur ancak henüz uzun yıllara dayanan bir tecrübe yoktur. Tekrarlayan enjeksiyonlarla süre uzatılabilir.
- Dolgu yaptırdıktan ne kadar sonra günlük hayata dönülebilir?
Uygulamalar
LAZER EPİLASYON MEZOTERAPİ KİMYASAL PEELİNG LİPOLİZ (Bölgesel Zayıflama) BOTOX DOLGU TEDAVİSİ MEZOLİFTİNG CİLT HASTALIKLARI BENLER GÜNEŞTEN KORUNMA SAÇ DÖKÜLMESİ KRYO TERAPİ DERMATOLOJİK UYGULAMALAR PASİF JİMLASTİK SAÇ MEZOTERAPİSİ LAZERLE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ ENZİM PEELİNG DERMATERAPİ PRP TEDAVİSİ FRAKSİYONEL LAZER METABOLİK BALANCE SPOT PEELİNG THREAD LİFT FIBROCELL GENÇLİK AŞISI
0216 391 20 00
Aziz Mahmut Hüdai Mah. Halk Cad. Şişik iş merkezi No: 50/5
Üsküdar -İSTANBUL
web_tasarımı_medyatör